Prihlásenie
Holandsko
Slovensko - Holandsko - Slovensko www.prepravamichalko.sk

Holandsko

Preprava osôb - Slovensko - Holandsko - Slovensko.

Netherlands

Ponúkam Vám prepravu osôb za cestou do a aj z práce v zahraničí. Postarám sa o Váš včasný a hlavne bezpečný príchod na letisko a z letiska znovu domov. Zabezpečím odvoz na Vaše služobné cesty.
Mojou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníkov počas prepravy. Postarám sa o KOMFORT a BEZPEČIE počas prepravy. Mám všetky potrebné dokumenty a oprávnenia na výkon činnosti.

Zabezpečujem osobnú prepravu do rôzných miest v Holandsku Venlo, Nijmegen, Arnheim, Enschede, Hengelo, Zwole, Utrecht, Eidhoven, Tilburg, Breda, Rotterdam, Den Haag, Leiden, Haarlem, Amsterdam a iné podľa dohody.

Hlavné trasy ktoré jazdím:

  • I. Košice - Prešov - Poprad - Nitra - Bratislava - Passau - Fnm - Rotterdam - Amsterdam
  • II. Košice - Prešov - Poprad - Trnava - Brno - Praha - Dortmund - Amsterdam
  • III. Košice - Prešov - Poprad - Krakov - Wroclaw - Hannover - Amsterdam

Trasy sú len orientačné a po dohode sa dá odísť aj z miest na východnom Slovensku: Košice, Trebišov, Humenné, Prešov, Stará Ľubovňa a iné. To isté platí aj pre mestá v zahraničí.

Dopravím Vás do Vášho cieľa rýchlo, bezpečne a s požadovaným komfortom jazdy.
Preprava osôb do štátov: Holandsko, Belgicko, Nemecko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko, Švajčiarsko, Slovensko.
Po dohode aj do iných štátov EU.

Osobná preprava Miloš Michalko
Kontaktné údaje

Osobná preprava Miloš Michalko Ponúkam Vám prepravu osôb za cestou do a aj z práce v zahraničí. Postarám sa o Váš včasný a hlavne bezpečný príchod na letisko a z letiska znovu domov. Zabezpečím odvoz na Vaše služobné cesty. Zabezpečujem osobnú autodopravu zo Slovenska do Holandska, Belgicka, Nemecka, Českej republiky, Poľska, Rakúska, Švajčiarska a samozrejme prepravu v rámci Slovenska. Mojou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníkov počas prepravy. Postarám sa o KOMFORT a BEZPEČIE počas prepravy. Mám všetky potrebné dokumenty a oprávnenia na výkon činnosti.

trasy kontakt

V prípade Vášho záujmu o prepravu ma kontaktujte. Odporúčam prečítať si prepravný poriadok, prípadne FAQ - Vaše často kladené otázky. Môžete si pozrieť moje plánované jazdy a v prípade, že Vám vyhovuje termín stačí si rezervovať miesto.

Vaše pripomienky, návrhy a recenzie na dobravu môžete napísať emailom, alebo do knihy návštev.

Dole si môžete stiahnúť kontaktné údaje (vizitku) vo formáte PDF.

Uložiť
Uložiť
Pre písanie komentárov sa prihláste
Osobná preprava - Miloš Michalko -  www.prepravamichalko.sk  telefón: +421 944 600 911, email: info@prepravamichalko.sk
facebook

Prihlásiť sa alebo Registrovať

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.