Prihlásenie
Osobná preprava - Miloš Michalko - preprava osôb do krajín EÚ - trasy ktoré jazdím
Ponúkam Vám prepravu osôb za prácou v zahraničí. Postarám sa o Váš včasný a hlavne bezpečný príchod na letisko a z letiska znovu domov. Zabezpečím odvoz na Vaše služobné cesty. Dopravím Vás do Vášho cieľa rýchlo, bezpečne a s požadovaným komfortom jazdy.
Preprava osôb do štátov: Holandsko, Belgicko, Nemecko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko, Švajčiarsko, Slovensko. Po dohode aj do iných štátov EU.

Holandsko

Preprava osôb - Slovensko - Holandsko - Slovensko. Ponúkam Vám prepravu osôb za cestou do a aj z práce v zahraničí. Postarám sa o Váš včasný a hlavne bezpečný príchod na letisko a z letiska znovu domov. Zabezpečím odvoz na Vaše služobné cesty. Mojou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníkov počas prepravy. Postarám sa o KOMFORT a BEZPEČIE počas prepravy. Mám všetky potrebné dokumenty a oprávnenia na výkon činnosti. Zabezpečujem osobnú prepravu do rôzných miest v Holandsku Venlo, Nijmegen, Arnheim, Enschede, Hengelo, Zwole, Utrecht, Eidhoven, Tilburg, Breda, Rotterdam, Den Haag, Leiden, Haarlem, Amsterdam a iné podľa dohody.

Belgicko

Preprava osôb - Slovensko - Belgicko - Slovensko. Ponúkam Vám prepravu osôb za cestou do a aj z práce v zahraničí. Postarám sa o Váš včasný a hlavne bezpečný príchod na letisko a z letiska znovu domov. Zabezpečím odvoz na Vaše služobné cesty. Mojou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníkov počas prepravy. Postarám sa o KOMFORT a BEZPEČIE počas prepravy. Mám všetky potrebné dokumenty a oprávnenia na výkon činnosti.   Zabezpečujem osobnú prepravu do rôzných miest v Belgicku Genk, Hasselt, Liege, Charleroi, Leuven, Brussel, Gent, Antwerpen. Podohode aj iné mestá v Belgicku.

Nemecko

Preprava osôb - Slovensko - Nemecko - Slovensko. Ponúkam Vám prepravu osôb za cestou do a aj z práce v zahraničí. Postarám sa o Váš včasný a hlavne bezpečný príchod na letisko a z letiska znovu domov. Zabezpečím odvoz na Vaše služobné cesty. Mojou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníkov počas prepravy. Postarám sa o KOMFORT a BEZPEČIE počas prepravy. Mám všetky potrebné dokumenty a oprávnenia na výkon činnosti.   Zabezpečujem osobnú prepravu do rôzných miest v Nemecku Dresden - letisko Dresden, Leipzig, Chemnitz, Jena, Erfurt, Kassel, Gottingen, Paderborn, Bielefeld, Munster, Dortmund, Essen, Dusseldorf, Duisburg, Unna, Kolín-Kolín letisko, Bonn Bonn letisko, FnM- FnM letisko, Stuttgard, Wurzburg, Ulm, Norimberg, Ingolstad, Mníchov- Mníchov letisko, Augsburg, Regensburg, Passau, Berlín-berlín letisko, Magdeburg, Wolfsburg, Hannover, Hamburg, Brémy, Cuxhaven,…

Česká republika

Preprava osôb - Slovensko - Česká republika - Slovensko. Ponúkam Vám prepravu osôb za cestou do a aj z práce v zahraničí. Postarám sa o Váš včasný a hlavne bezpečný príchod na letisko a z letiska znovu domov. Zabezpečím odvoz na Vaše služobné cesty. Mojou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníkov počas prepravy. Postarám sa o KOMFORT a BEZPEČIE počas prepravy. Mám všetky potrebné dokumenty a oprávnenia na výkon činnosti.   Zabezpečujem osobnú prepravu do rôzných miest v Českej republike Uherské Hradište, Brno , Praha, Ostrava, Olomouc, Pardubice, Usti nad Labem, Karlové Vary, Plzeň.  Po dohode aj iné mestá v CZ. Letiská v Brne, Prahe.

Poľsko

Preprava osôb - Slovensko - Poľsko - Slovensko. Ponúkam Vám prepravu osôb za cestou do a aj z práce v zahraničí. Postarám sa o Váš včasný a hlavne bezpečný príchod na letisko a z letiska znovu domov. Zabezpečím odvoz na Vaše služobné cesty. Mojou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníkov počas prepravy. Postarám sa o KOMFORT a BEZPEČIE počas prepravy. Mám všetky potrebné dokumenty a oprávnenia na výkon činnosti.   Zabezpečujem osobnú prepravu do rôzných miest v Poľsku Krakov, Katovice, Varšava, Vroclav. mestá sú zároveň aj medzinárodné letiská, kde vás vieme tiež prepraviť, dalej všetké mestá po dohode v Polsku.

Rakúsko

Preprava osôb - Slovensko - Rakúsko - Slovensko. Ponúkam Vám prepravu osôb za cestou do a aj z práce v zahraničí. Postarám sa o Váš včasný a hlavne bezpečný príchod na letisko a z letiska znovu domov. Zabezpečím odvoz na Vaše služobné cesty. Mojou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníkov počas prepravy. Postarám sa o KOMFORT a BEZPEČIE počas prepravy. Mám všetky potrebné dokumenty a oprávnenia na výkon činnosti.   Zabezpečujem osobnú prepravu do rôzných miest v Rakúsku Viedeň, ST.Polten, Krems an der Donau, Melk, Amstteten, Steyr, Linz, Ansfelden, Wels, Salzburg, Graz. Letisko Swechat. Zdravím Vás, opatrovateľky, opatrovatelia. Ponúkam prepravu zo Slovenska aj z okresov KE, PO, VT, TV, MI.. do Rakúska, Viedeň Linz, St. Polten.... a iné destinácie podľa vášho miesta výkonu práce. Ponuka je určená hlavne…

Švajčiarsko

Preprava osôb - Slovensko - Švajčiarsko - Slovensko. Ponúkam Vám prepravu osôb za cestou do a aj z práce v zahraničí. Postarám sa o Váš včasný a hlavne bezpečný príchod na letisko a z letiska znovu domov. Zabezpečím odvoz na Vaše služobné cesty. Mojou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníkov počas prepravy. Postarám sa o KOMFORT a BEZPEČIE počas prepravy. Mám všetky potrebné dokumenty a oprávnenia na výkon činnosti.   Zabezpečujem osobnú prepravu do rôzných miest vo Švajčiarsku ST.Galen, Konstanz, Zurich-Zurich letisko, Bern-Bern letisko, Biel, Basel, po dohode aj iné mesta.

Slovensko

Preprava osôb - Slovensko. Ponúkam Vám prepravu osôb za cestou do a aj z práce v zahraničí. Postarám sa o Váš včasný a hlavne bezpečný príchod na letisko a z letiska znovu domov. Zabezpečím odvoz na Vaše služobné cesty. Mojou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníkov počas prepravy. Postarám sa o KOMFORT a BEZPEČIE počas prepravy. Mám všetky potrebné dokumenty a oprávnenia na výkon činnosti.   Zabezpečujem osobnú prepravu do rôzných miest na Slovensku. Michalovce, Humenné, Vranov nad Topľou, Trebišov, Sečovce, Košice- letisko, Prešov, Poprad, Poprad Tatry-Letisko, Ružomberok, Žilina, Banská Bystrica, Zvolen, Lučenec, Rimavská Sobota, Rožnava, Nitra, Levice, Velký Krtíš, Komárno, Pieštany, Trenčín, Trnava, Bratislava-Bratislava letisko a iné po dohode.
Osobná preprava - Miloš Michalko -  www.prepravamichalko.sk  telefón: +421 944 600 911, email: info@prepravamichalko.sk
facebook

Prihlásiť sa alebo Registrovať

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.