Prihlásenie

Ponúkam Vám prepravu osôb za cestou do a aj z práce v zahraničí. Postarám sa o Váš včasný a hlavne bezpečný príchod na letisko a z letiska znovu domov. Zabezpečím odvoz na Vaše služobné cesty. Zabezpečujem osobnú autodopravu zo Slovenska do Holandska, Belgicka, Nemecka, Českej republiky, Poľska, Rakúska, Švajčiarska a samozrejme prepravu v rámci Slovenska...

Objednávkový formulár.

Objednávka
Pomocou formulára si môžete objednať (rezervovať) vašu dopravu.
Osobné údaje
Prosím zadajte Vaše údaje. (Položky označené hviezdičkou * sú povinné)
Kontaktné údaje
Vaše kontaktné údaje (dôležité pre komunikáciu).
Cieľ Vašej cesty
Miesto, kam sa chcete dopraviť.
Prepravné údaje
Prosím uveďťe ďalšie údaje o preprave.
Batožina - štandartne je v cene prepravy 1 veľká + 1 malá batožina + notebook. Prosím, ak máte väčší počet batožiny treba to nahlásiť.
Poznámka - miesto pre Vaše poznámky, dodatočné informácie prípadne otázky.

Súhlas so spracovaním osobných údajov :
 V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v objednávkovom formulári.. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely spracovania objednávky odoslanej vašej spoločnosti a pre spracovanie do databázy klientov spoločnosti. Súhlas je daný na dobu neurčitú je možné ho kedykoľvek písomne odvolať
Prepravný poriadok
Prosím pred odoslaním objednávky si prečítajte - Prepravný poriadok.
Kliknutím na tlačidlo - Odoslať, bude Vaša objednávka odoslaná. Kópia objednávky bude zaslaná na Vašu emailovú aodresu. Pred odoslaním objednávky ešte vyplňte (opíšte) antispamovú kontrolu.
 

captcha
Powered by BreezingForms
Osobná preprava - Miloš Michalko -  www.prepravamichalko.sk  telefón: +421 944 600 911, email: info@prepravamichalko.sk
facebook

Prihlásiť sa alebo Registrovať

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.